Kurumsal

Selda BİLDİRİCİ ÇAKIR, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Programından 2007 yılında mezun olup; yüksek lisans eğitimini de 2015 yılında, Ahmet Yesevi Üniversitesi, Beşeri Bilimler Fakültesi, Eğitim Yönetimi ve Denetimi Programında tamamlamıştır. Ayrıca Aile Danışmanlığı ve Yaşam Koçu, Akıl ve Zeka Oyunları, Drama, Orf Eğitimi, Reggio Emilia, Montessori, Waldolf, Diksiyon, Sunucu ve Spikerlik, Resim Analizi ve Psikolojik Testler Uygulayabilme  eğitimlerini de almıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 8 yıl Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki devlet okullarında çalışmış olup; bu süre zarfında görev yaptığı okulların yenilenmesine ve geliştirilmesine öncülük etmiş ve çabalarından ötürü Beyaz Bayrak Ödülü, Üstün Başarı Ödülleri ve Teşekkür Belgeleri almıştır.

Devlet hayatındaki bu idealist çalışmalarından hareketle; kendi hayallerindeki eğitim kurumlarını kurmak için Özel Bilsel Anaokulunu açarak bir başlangıç yapmıştır.

Atölye Biliş’te Akıl ve Zeka Oyunları eğitimini vererek okulundaki tüm öğrencilerinin gelişim alanlarını yakından takip etmektedir.

Misyonumuz

Çocuğunuzu BİLSEL ile Keşfedin!

Misyonumuz, çocuğa özgü bir ortamda, ne istediğini bilen, kendisini ifade edebilen, özgüveni gelişmiş, problem çözebilen, iletişim kurabilen, mutlu, başarılı, araştırmacı, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, ahlaki değerlerine önem veren bireyler yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Bugünün Çocukları, Yarının Nesilleri!

Vizyonumuz; “Bugünün çocukları, yarının nesilleri…” felsefesinden yola çıkarak; okul öncesi eğitiminde güvenilir, şefkatli ve uzman ellerde, koşulsuz sevgi ile çocuklarımızı başarıya yükselterek mutlu bireyler olmalarını sağlamaktır.

Menü